Profi fékerő a tuningolt Xiaomi rolleredhez: Monorim MD500W-PRO
Növelted a teljesítményt egy 500W-os Monorim motorral, de a gyári fékrendszer már nem bírja a tempót? A Monorim MD500W-PRO tárcsafék szett a megoldás. Ezt a készletet kifejezetten a nagy teljesítményű hátsó motorokhoz tervezték, hogy extrém igénybevétel mellett is stabil és biztonságos megállást biztosítson.
Miért elengedhetetlen ez a szett?
- Optimalizált fékhatás: A 120mm-es (vagy típustól függően 140mm-es) tárcsával sokkal rövidebb féktávolságot érhetsz el.
- Precíz illeszkedés: Kifejezetten a Monorim 500W-os motorok felfogatási pontjaihoz és geometriájához lett méretezve.
Kompatibilitás:
A termék az alábbi konfigurációkhoz javasolt:
- Motor: 500W-os Monorim hátsó motor.